Jak objednat

1) Zavolejte nebo napište

Ozvěte se mi s vaším přáním a domluvte si se mnou schůzku.

2) Přijďte na první schůzku

Na ní si společně ujasníme, jakou máte představu. Probereme výhody a nevýhody různých řešení, domluvíme se na všech detailech a vybereme látku. Můžete si vybrat z mé vlastní kolekce, což je ta nejrychlejší a nejjednodušší varianta. Dále můžete vybírat také ze vzorníků značek Scabal, Holland and Sherry, Harrisons, Dormeuil, Zegna, Loro Piana, Carnet, Reda, Cerruti. Můžete přinést i vlastní látku. Těšit se můžete na dobrý čaj či kávu, aby nám to šlo dobře od ruky.

3) Zaplaťte zálohu

Záloha činí 50-70 % z celkové ceny. Záloha se obvykle platí na první schůzce (hotově, převodem na účet, nebo kartou). Po obdržení zálohy začínám na vaší objednávce pracovat.

4) Míry

Zapíšu si vaše míry a pořídím fotky postavy bez hlavy. Nemusíte se bát, žádný z těchto údajů nebude nikde šířen. Přidělím vám zákaznické číslo, pod kterým budu tyto informace uchovávat.

5) Délka zhotovení

Pokud si u mě necháváte šít kousek na míru, absolvujete se mnou zpravidla ještě další jednu či dvě zkoušky v průběhu šití, na kterých dolaďujeme detaily. Popis dvou variant šití na míru, které nabízím, najdete na stránce Služby.

6) Vyzvednutí

Jakmile mám hotovo, ozvu se vám mailem nebo telefonicky. Váš kousek vám předám osobně u mě v krejčovství.